Yhteystiedot

Tapahtuman tuottaa Suomen Nuorisoseurat yhteistyössä Karjalaisen Nuorisoliiton kanssa.

Ohjelma
Joonas Pokkinen
joonas.pokkinen@nuorisososeurat.fi
p. 050 567 2586

Pääjuhla
Jaana Kari
jaana.kari@nuorisoseurat.fi
p.  050 409 8332

Työpajat
Hilu Toivonen-Alastalo
hilu@karjalainennuorisoliitto.fi
p. 050 563 6907


Ilmoittautumisasiat, ilmoittautumisjärjestelmä
Sari Ortju
sari.ortju@nuorisoseurat.fi
p. 050 466 4565

Mediayhteydet, toimittajien akkreditointi
Maarit Saarelainen-Sahlman
maarit.saarelainen@nuorisoseurat.fi
p. 040 356 1991

Käytännön järjestelyt, talkoolaiset
Tuija-Liisa Leino
tuija-liisa.leino@nuorisoseurat.fi
p. 040 537 2363

Kuva: Jussi Kaijankangas